Válaszok az amerikai női torna győztes aranyra érdemes a saját érmet

Tartalom:

Az amerikai női csapat találkozott, majd meghaladta a legmagasabb elvárásokat, és kedden nyerte el az aranyérmet a csapat körüli versenyért. A szupersztár Simone Biles a csapat második egymás utáni olimpiai győzelmét a csapattársaik, Aly Raisman, Gabby Douglas, Laurie Hernandez és Madison Kocian követte. Az amerikai női torna győztes győztes Twitter-reakciója azonban érdemes a saját érmet.

Ez az első alkalom, hogy egy amerikai gimnasztikai csapat nyerte vissza az aranyérmet. A csapat 184, 897-es végeredménye több mint nyolc ponttal volt magasabb, mint az orosz ezüstéremzők - egy igazán hatalmas árrés. A hihetetlenül magas pontszámot eredményező előadások gyakorlatilag hibátlanul jelzik, hogy nagy dolgok jönnek az egyes all-arounds döntőjében, amely augusztus 11-én kerül megrendezésre. Biles és Raisman csapatkapitány, aki először és másodszor szerzett a selejtezőket, képviseli az USA-t. A csapattársa, Douglas harmadik helyet kapott, de az olimpiai szabályok megtiltják a csapatoknak, hogy több mint két tornász legyen az egyéni döntőben. Tehát, bár Douglas pontszámának közel két pontja volt nagyobb, mint a negyedik helyen végzett bajnok, a brazil Rebeca Andrade, úgy tűnik, hogy mostanában látta az utolsó Douglas-t.

De vissza az ünneplésre!

A "Final Five" -ot (mivel minden egyes amerikai csapatnak bosszús becenévre van szüksége) a nemzeti csapatkoordinátor Martha Karolyi győzelméhez vezetett. Karolyi 2001 óta edzi az amerikai csapatot, és nyugdíjba vonul, ami a leginkább érinthetetlen csúcsnak tűnik. A csapat a "The Five Five" -ot becenevként választotta, mert Karolyi utolsó olimpiai csapata; ez azt jelenti, hogy tiszteljük őt. Emellett a következő olimpiai játékokon a gimnasztikai csapat négy tagból áll, nem ötből. Ezek a sportolók valóban egy korszak végét jelzik, mert 2020-ban a dolgok egészen másnak tűnhetnek.

Biles megkapta a nap legjobb boltívét, gerendáját és emeleti pontjait, és azt reméli, hogy a későbbiekben az egyéni rendezvényekre több érmet szerez. Összesen ötet nyerhetett Rioban, ami hozzáadná a világbajnokságok már kitűnő gyűjteményét (10-et kapott).

Jelenleg az Egyesült Államokat Kína köti össze először öt megszerzett aranyéremmel. Tekintettel az összes éremszintre, az Egyesült Államok jó előre halad a 20 kínai ellen 13. De most csak a verseny kezdetén vagyunk. Az elkövetkező hetek biztosan több meglepetést és felborulást kínálnak, új háztartásneveket adva, hogy megtanuljanak, miközben örvendeznek a régi kedvencekről.